Kwatera leży w centrum Bagien Biebrzańskich, w okolicy miasteczka Goniądza, w miejscowości Wólka Piaseczna 22.

Polecamy skorzystanie z możliwości jaką daje nam wyszukiwarka Gogle. Poniżej podajemy link do strony, na której zaznaczona jest na zdjęciu satelitarnym nasza kwatera. Po otwarciu proszę wstawić w pole pod punktem A swoją lokalizację lub znaleźć ją na mapie lub zdjęciu satelitarnym, kliknąć na nią prawym przyciskiem i wybrać polecenie: "wyznacz trasę z tego miejsca". Jeżeli system pokaże trasę przez Łomżę, to jednak polecam jazdę przez Białystok jako wygodniejszą mimo, że jest krótsza. Można w tej opcji zrobić skrót skręcając w Mężeninie na Goniądz. Ciekawa trasa prowadząca przez Bagna Biebrzańskie, ale nawierzchnia podła i nie zalecam tam jechać z prędkością ponad 50.

Drugi skrót w tej opcji to skręt w Jeżewie na Knyszyn i przejazd przez ciekawe miasteczko Tykocin. Droga też licha. A oto ten adres.

Uwaga może się pojawić komunikat, że nie można ustanowić kierunku. Wtedy proszę wybrać w okienku po lewej stronie opcję "samochód" oraz kliknąć podwójnie lewym przyciskiem "pokaż trasę". Powinno być już w porządku.

Połączenia autobusowe przy pomocy firmy "Kurier" z Białegostoku są do Goniądza lub Moniek. Znajdziecie je na stronie: kurierjankowski.pl